- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Goldwin przedstawia kolekcję All Climate Shell na tegoroczną wiosnę i lato

Japońska marka Goldwin specjalizująca się w odzieży outdoorowej powraca do nas ze swoją najnowszą kolekcją All Climate Shell na tegoroczną wiosnę i lato. W dalszej części wpisu znajdziecie galerię zdjęć z ich świeżymi propozycjami.

Konfrontując się z surową dziką przyrodą, stajemy w obliczu nieprzewidywalnej pogody, odciskamy całą scenerię w zasięgu wzroku i słuchamy wszystkich odgłosów natury. Innymi słowy, dążymy do prawdziwego piękna, całkowicie uwalniając swoje pięć zmysłów i powierzając swojego ducha ziemi i drzewom, które rozciągają się przed nami.

Goldwin głębiej łączy ludzi i naturę z technologią. Stąd specjalna kolekcja, która wprowadza dwa technologiczne rozwiązania. GORE-TEX PRODUCTS, który jest wodoodporny, oddychający i ma doskonałą trwałość, oraz PERTEX® SHIELD AIR, który ma moc zapobiegania deszczowi i wiatrowi, a także jest oddychający i lekki.

Gore Tex zastosowano w rozpinanej kurtce Fly Air oraz kangurce Fly Air Pullover. To samo rozwiązanie pojawia się ponadto w spodniach Pro. Natomiast technologię Pertex wykorzystano przy kangurce i lekkiej kurtce oraz przy spodniach. Oczywiście każda propozycja trafia na rynek w kilku wersjach kolorystycznych.

Nowości z kolekcji Goldwin All Climate Shell znajdziecie w ich sklepie online. Zanim się tam udacie to na spokojnie złapcie klimat poprzez sprawdzenie poniższej galerii.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: