- Reklama -NIkeNIke

Japońska marka Goldwin prezentuje swoje trzy kolekcje na wiosnę i lato

Japońska outdoorowa marka Goldwin zaprezentowała właśnie swoje trzy kolekcje na sezon wiosenno letni bieżącego roku. W dalszej części wpisu znajdziecie fotografie z nowościami w liniach: outdoor, athletic oraz lifestyle.

Brand z Kraju Wschodzącego Słońca w sposób idealny łączy funkcjonalność outdoorową z japońskim minimalistycznym designem, zapewniając pełne połączenie z naturą i światem.

Na nowa kolekcję składają się propozycje zorientowane na technologię i odpowiednie materiały. Mają one ułatwić nam poruszanie się w każdym środowisku, zarówno miejskim, jak i pozamiejskim.

W ofercie znalazły się spodnie oraz kurtki, które ochronią nas przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Obok nich mamy jeszcze koszulki oraz szorty, które zapewnią nam maksymalną swobodę ruchu. Przy wymienionych propozycjach projektanci bardzo często sięgali po nylon i poliester pochodzące z recyklingu. Oczywiście oferują one wyjątkowe właściwości wiatry- i wodoodporne.

Co ciekawe, lookbook powstał w „ciemności”, gdzie zmysły są najbardziej wyostrzone i wzmacniają napięcie i koncentrację, aby pokazać związek między produktami a ludźmi spowitymi w całkowitej ciemności subtelnego świata.

Nowości z kolekcji Goldwin powinny już niedługo wpaść na ich sklepowe półki. Zatem na spokojnie zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: