- Reklama -NIke Black FridayNIke Black Friday

Goldwin wypuszcza wspólną kolekcję z KAPTAIN SUNSHINE

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie krótką serię stworzoną przy jednym stole projektowym, przy którym zasiedli designerzy z Goldwin oraz KAPTAIN SUNSHINE.

Goldwin to outdoorowy brand z Kraju Kwitnącej Wiśni, który przeszedł długą drogę od firmy narciarskiej do ekipy serwującej bardziej lifestylowe i techniczny asortyment. Teraz przedstawia propozycje na nadchodzące tygodnie zaprojektowane z marką, za którą stoi Shinsuke Kojima. Druga strona kolaboracji lubuje się w ekspresji vintage Americany przez pryzmat odzieży wojskowej i roboczej.

Owocem ich wspólnych działań jest Padding Traveler Coat, czyli wypchany ocieplany płaszcz średniej długości. Do wyboru mamy wersję czarną oraz beżową. Został on skrojony w kształcie litery A i z dużą objętością. Dla naszej ochrony przed warunkami atmosferycznymi wykorzystano przy nim GORE-TEX INFINIUM. Następna jest narciarska kurtka Ski Jacket Ⅱ z kapturem, która pojawia się albo w wersji czarnej, albo granatowej. Trzecim elementem ich wspólnego przedsięwzięcia jest Padding Blouson, czyli gruba ocieplana kurtko bluza, którą wykonano przy użyciu GORE-TEX INFINIUM. Ten element kolekcji został zabarwiony na czarno lub na beżowo.

Każda z wymienionych propozycji serwowanych przez duet Goldwin x KAPTAIN SUNSHINE została zaprezentowana w zestawie pięciu zdjęć. Oczywiście wszystkie wklejamy poniżej. Po zapoznaniu się z poniższą galerią możecie się udać do ich sklepu online po coś dla siebie.

- Reklama -NIke Black FridayNIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: