- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylStreetwearTyler, The Creator prezentuje kolekcję Golf Wang x Lacoste

Tyler, The Creator prezentuje kolekcję Golf Wang x Lacoste

Po pierwszych plotkach i zapowiedziach Tyler, The Creator zaprezentował właśnie owoce wielotygodniowych prac na linii Golf Wang x Lacoste. Poniżej dołączamy zdjęcia z ich mini lookbooka.

Z przedstawionych fotografii możemy wywnioskować, że na kolekcję złożą się między innymi komplety dresowe, koszulki polo na krótki oraz długi rękaw, a także szorty oraz t-shirty. To jednak nie koniec, ponieważ znajdziemy tu jeszcze kardigany, lekkie kurtki i dodatki jak popularne obecnie bucket hat oraz czapki z daszkiem. Absolutnymi bohaterami kolekcji są pastelowe barwy, takie jak błękit i róż w zestawieniu z kolorem białym. Wszystko to idealnie współgra z „tenisową” kolekcją i jej charakterem.

I teraz najważniejsze kiedy i gdzie kupić kolekcję Golf Wang x Lacoste? Szykujcie swój hajs na 17 lipca bieżącego roku, a nowości powinny pojawić się w ich sklepie internetowym.

To nie będzie pierwsza współpraca francuskiej marki z przedstawicielami świata streetwearu. Kilka sezonów temu widzieliśmy nowości z projektu Supreme x Lacoste.

Golf Wang x Lacoste 1 Golf Wang x Lacoste 2 lacoste golf wang lacoste x golf wang Golf Wang Lacoste

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: