- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Brytyjski sklep Goodhood wypuszcza swoją własną kolekcję odzieży

Goodhood to jedna z najlepszych brytyjskich destynacji jeśli chodzi o streetwear i modę męską. Wspominamy o nich ponieważ zaprezentowali niedawno swoją własną linię odzieży i przedstawili kolekcję 'Goodhood Worldwide Drop 1′.

Zachowując jakość, detale i kunszt oferowanych przez siebie labeli, nowe przedsięwzięcie czerpie inspirację z klasycznej odzieży sportowej, kultury ulicznej lat 90-tych i sztuki leniuchowania, tworząc wszechstronny wybór niezbędnych elementów garderoby.

Zaprezentowany na studyjnych fotografiach zestaw obejmuje koszulki, bluzy, longsleeve’y oraz zestawy dresowe. Do tego dorzucili spodnie i kurtkę wzorowane na odzieży roboczej. Część z propozycji zaprojektowano przy pomocy techniki tie dye, więc miłośnicy koloru będą zadowoleni. Dopełnieniem zestawu wydają się być skarpety.

Kyle Stewart, współzałożyciel, tak skomentował swoją najnowszą kolekcję

„Nasza własna linia wewnętrzna wreszcie jest dostępna, czerpiąc wskazówki ze wszystkich rzeczy, które kochasz w Goodhood. Reprezentując prosty, dyskretny styl naszej globalnej społeczności, oferujemy produkty, które przetrwają próbę czasu. Produkowane przez nas ubrania mają nadzieję, że staną się podstawą Twojej garderoby, wysyłając w świat pozytywne wiadomości. Nasz etos jest prosty – dla przyjemności wszystkich”.

Zaprezentowane poniżej propozycje są już dostępne w internetowym sklepie Goodhood.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: