- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Kanadyjskie HAVEN otwiera swój jesienno zimowy sezon

Na ekranach Waszych urządzeń pojawia się zestaw studyjnych fotografii prezentujących jesienno zimową kolekcję kanadyjskiej marki HAVEN.

Chłopaki kontynuują postęp w swoich podstawowych założeniach. Poprzez dodanie do codziennej odzieży dyskretnej funkcjonalności, ich ubrania spełniają prostą misję zapewnienia komfortu, stylu i wydajności. Odkrywając skrzyżowanie rzemiosła i innowacji technicznych, są w stanie wydobyć to, co najlepsze zarówno z przeszłości, jak i przyszłości, tworząc prawdziwie ponadczasową kolekcję. Aby wypełnić tę misję, w dużym stopniu opierają się na bliskich relacjach z ich lokalnymi kanadyjskimi i japońskimi partnerami produkcyjnymi, z których każdy ma swoje mocne strony i każdy znany jest ze swoich nienagannych technik produkcji.

Klimat Kanady, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, jest bardzo wymagający, destrukcyjny i dynamiczny, charakteryzujący się krótkimi dniami, temperaturami poniżej zera i znacznymi opadami. W tych miesiącach niezawodna ochrona jest niezbędna, aby złagodzić stres związany z wychodzeniem na zewnątrz, a nawet może zmienić te wycieczki w przyjemne lub przynajmniej komfortowe przygody. Mając to na uwadze, aby zapewnić maksymalną ochronę, w tym sezonie wprowadzają najlepszą technologię GORE-TEX, z tkaninami Black Diamond, GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™, które zapewniają całkowitą wodoodporność, wiatroszczelność i oddychalność. Wykorzystują 3-warstwowy GORE-TEX z uszczelnionymi szwami z wytrzymałą nylonową powierzchnią wierzchnią i nakładają go na swoją techniczną kurtkę outdoorową wraz z unowocześnionym krótkim płaszczem. Rozszerzają również swoją ofertę odzieży GORE-TEX INFINIUM™, łącząc jej lekką, wiatroszczelną i wyjątkowo oddychającą technologię z lekkim ciepłem syntetycznej izolacji PrimaLoft® Gold oraz wszechstronnym, całorocznym, 3-warstwowym materiałem softshell.

Eleganckie tkaniny techniczne są uzupełnione gamą najwyższej jakości naturalnych włókien i tkanin, które stawiają na pierwszym miejscu bogatą teksturę, obok komfortu skóry i solidnej trwałości. Będąc uosobieniem rzemiosła, poszerzają swoją kolekcję ręcznie robionych dzianin o ultramiękką przędzę z wełny lamy. Te unikalne włókna są wydrążone w środku i mają dużą średnicę wewnętrzną, co zapewnia im mniejszą wagę i lepsze właściwości izolacyjne w porównaniu z tradycyjnymi wełnami. Te ultracienkie włosy nadają odzieży również wyjątkowo miękkie i luksusowe wrażenia w dotyku, które przewyższa kaszmir.

Współpracując z producentami tekstyliów o długiej historii i reputacji, ponownie odwiedzają włoską firmę Loro Piana, by wykorzystać jej wyjątkowo miękką wełnę Zelandia oraz zaawansowaną technicznie 3-warstwową tkaninę Storm System. Będąc luksusowym ukłonem w stronę tradycyjnej odzieży roboczej i męskiej, wprowadzają również gęsty i pluszowy bawełniany moleskin z północnych Włoch wraz z delikatnym sztruksem, który z wdziękiem starzeje się wraz z dalszym użytkowaniem. Do tego dochodzi asortyment odzieży i akcesoriów z polaru Polartec®, który zapewnia komfort i wydajność.

Premiera jesienno zimowej kolekcji HAVEN w ich sklepie online odbędzie się już 8 września.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: