- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Kanadyjskie HAVEN otwiera swój jesienno zimowy sezon

Na ekranach Waszych urządzeń pojawia się zestaw studyjnych fotografii prezentujących jesienno zimową kolekcję kanadyjskiej marki HAVEN.

Chłopaki kontynuują postęp w swoich podstawowych założeniach. Poprzez dodanie do codziennej odzieży dyskretnej funkcjonalności, ich ubrania spełniają prostą misję zapewnienia komfortu, stylu i wydajności. Odkrywając skrzyżowanie rzemiosła i innowacji technicznych, są w stanie wydobyć to, co najlepsze zarówno z przeszłości, jak i przyszłości, tworząc prawdziwie ponadczasową kolekcję. Aby wypełnić tę misję, w dużym stopniu opierają się na bliskich relacjach z ich lokalnymi kanadyjskimi i japońskimi partnerami produkcyjnymi, z których każdy ma swoje mocne strony i każdy znany jest ze swoich nienagannych technik produkcji.

Klimat Kanady, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, jest bardzo wymagający, destrukcyjny i dynamiczny, charakteryzujący się krótkimi dniami, temperaturami poniżej zera i znacznymi opadami. W tych miesiącach niezawodna ochrona jest niezbędna, aby złagodzić stres związany z wychodzeniem na zewnątrz, a nawet może zmienić te wycieczki w przyjemne lub przynajmniej komfortowe przygody. Mając to na uwadze, aby zapewnić maksymalną ochronę, w tym sezonie wprowadzają najlepszą technologię GORE-TEX, z tkaninami Black Diamond, GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™, które zapewniają całkowitą wodoodporność, wiatroszczelność i oddychalność. Wykorzystują 3-warstwowy GORE-TEX z uszczelnionymi szwami z wytrzymałą nylonową powierzchnią wierzchnią i nakładają go na swoją techniczną kurtkę outdoorową wraz z unowocześnionym krótkim płaszczem. Rozszerzają również swoją ofertę odzieży GORE-TEX INFINIUM™, łącząc jej lekką, wiatroszczelną i wyjątkowo oddychającą technologię z lekkim ciepłem syntetycznej izolacji PrimaLoft® Gold oraz wszechstronnym, całorocznym, 3-warstwowym materiałem softshell.

Eleganckie tkaniny techniczne są uzupełnione gamą najwyższej jakości naturalnych włókien i tkanin, które stawiają na pierwszym miejscu bogatą teksturę, obok komfortu skóry i solidnej trwałości. Będąc uosobieniem rzemiosła, poszerzają swoją kolekcję ręcznie robionych dzianin o ultramiękką przędzę z wełny lamy. Te unikalne włókna są wydrążone w środku i mają dużą średnicę wewnętrzną, co zapewnia im mniejszą wagę i lepsze właściwości izolacyjne w porównaniu z tradycyjnymi wełnami. Te ultracienkie włosy nadają odzieży również wyjątkowo miękkie i luksusowe wrażenia w dotyku, które przewyższa kaszmir.

Współpracując z producentami tekstyliów o długiej historii i reputacji, ponownie odwiedzają włoską firmę Loro Piana, by wykorzystać jej wyjątkowo miękką wełnę Zelandia oraz zaawansowaną technicznie 3-warstwową tkaninę Storm System. Będąc luksusowym ukłonem w stronę tradycyjnej odzieży roboczej i męskiej, wprowadzają również gęsty i pluszowy bawełniany moleskin z północnych Włoch wraz z delikatnym sztruksem, który z wdziękiem starzeje się wraz z dalszym użytkowaniem. Do tego dochodzi asortyment odzieży i akcesoriów z polaru Polartec®, który zapewnia komfort i wydajność.

Premiera jesienno zimowej kolekcji HAVEN w ich sklepie online odbędzie się już 8 września.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: