- Reklama -NikeNike

Jesienno zimowa kolekcja HAVEN: połączenie natury i technologii

Kolekcja HAVEN na sezon jesień i zimę 2023 roku to hołd złożony brutalistycznej architekturze i niesamowitym pejzażom Brytyjskiej Kolumbii. Projektanci czerpią inspirację z idei tworzenia produktów, które przetrwają wszystko, co niesie przyszłość, nadając kolekcji długowieczność i wytrzymałość.

W tym sezonie kontynuują rozwijanie ich miejskiego systemu warstwowego, gdzie kluczowe są adaptacyjność i wydajność. Wykorzystują technologię GORE-TEX w połączeniu z izolacją od Primaloft i Polartec. W kolekcji nie brakuje precyzyjnych dzianin oraz wykorzystania włókien naturalnych premium od włoskich producentów, tworząc znajome sylwetki z technicznymi detalami. Rezultatem jest kolekcja, która doskonale łączy ponadczasny design z innowacyjną funkcjonalnością, odzwierciedlając surowe piękno natury i trwałą siłę wyjątkowego rzemiosła. Paleta barw porusza się po okolicach czerni, szarości, beżu i koloru bordowego.

Pierwsza dostawa z jesienno zimowej kolekcji HAVEN będzie dostępna od piątku, 15 września, w ich sklepach stacjonarnych oraz online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: