- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

HAVEN zapoznaje nas z nowościami na jesień i zimę

Kanadyjski sklep HAVEN powraca do nas ze studyjnymi zdjęciami, które mają za zadnie zapoznać nas z ich nowościami na nadchodzącą jesień i zimę. Projektanci skupili się przy nich na wydajności, użyteczności i komforcie, stosując konstrukcję techniczną, ergonomiczne techniki wzornictwa i tkaniny użytkowe.

Nowa kolekcja została zoptymalizowana pod kątem chłodu i niesprzyjających warunków, dlatego wprowadzono do niej kilka nowych tkanin. Nawiązali współpracę z firmą z północnych Włoch – Loro Piana, która jest znana na całym świecie z luksusowych tkanin wełnianych. Skorzystali ich Storm Systemu, 3L Wool, a także zaawansowanego systemu, który nasyca luksusowe naturalne włókna wodoodpornymi, wiatroszczelnymi i oddychającymi właściwościami tkaniny technicznej.

Do produkcji lekkiej odzieży wierzchniej użyli DICROS® mauri, lekką, wodoodporną i wiatroszczelną tkaninę poliestrową pochodzącej z Japonii. Splot o dużej gęstości pozwala tkaninie zachować wygląd i stylistykę przypominającą bawełnę bez marszczenia się i utraty kształtu.

Wzmacniając asortyment pod kątem adaptacji i pełnej ochrony, zaoferowali również szereg ocieplanych ubrań. Aby zapewnić ochronę przed maksymalnym zimnem, użyli białego puchu gęsiego 800 fill, podczas gdy syntetyczny PrimaLoft® Gold zapewnia niezrównaną oddychalność, łatwość pakowania i wyjątkową miękkość.

W przypadku przejściowych warstw pośrednich i funkcjonalnych warstw podstawowych nadal używają szerokiej gamy polarów Polartec®. Polartec® Windbloc® to jedna z najbardziej zaawansowanych tkanin, która zapewnia nieprzenikalną barierę dla wiatru, pozostając jednocześnie oddychającą i lekko rozciągliwą. Najcieplejszy polar z linii Polartec® Classic, 300 fleece doskonale sprawdza się jako warstwa zewnętrzna podczas przejściowych miesięcy wiosny i jesieni lub jako warstwa środkowa w mroźnych warunkach zimowych. Obok tych cięższych polarów znajduje się Polartec 100 i MicroGrid, dwa z najlżejszych polarów w linii Polartec®, które są idealne do stosowania przy skórze.

Nowości marki HAVEN znajdziecie w sklepie pod tym linkiem już od 23 września. Macie zatem kilka chwil by zapoznać się z poniższymi zdjęciami.

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: