- Reklama -NikeNike

HAVEN prezentują nową ofertę wykorzystującą GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER

Powracamy do kanadyjskiego sklepu i marki HAVEN, który prezentuje właśnie nową ofertę wykorzystującą GORE-TEX Infinium Winstopper. Oto ich świeży edytorial.

Jedna z najbardziej wszechstronnych technologicznie tkanin, które stosują, GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® jest idealna do dynamicznych środowisk, zapewniając pełną ochronę przed wiatrem z praktyczną wodoodpornością.

W tym sezonie poszerzają swój repertuar, proponując trzy różne kompozycje z technologią INFINIUM™ WINDSTOPPER®. Aby zapewnić lekką, całoroczną ochronę, zastosowali wytrzymały i lekko rozciągliwy nylon o splocie płóciennym, który jest łatwy do spakowania i jest miękki, ale przyjemny w dotyku. Najlżejszy to 2-warstwowy ripstop, który doskonale łączy się z ultra ciepłą i miękką izolacją PrimaLoft™, zapewniając komfort w surowym klimacie.

Oprócz tego przypominającego skorupę materiału istnieje gama odzieży z miękką bawełnianą i poliestrową warstwą zewnętrzną, która zapewnia dodatkowe ciepło i ogromny komfort. Każda kompozycja jest wykonana z technicznej 3-warstwowej konstrukcji, z funkcjonalną środkową warstwą membrany ePTFE i miękkim spodem z poliestru jersey, który nie przykleja się do ciała i odprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając najwyższy komfort obok skóry.

Oprócz całkowitej ochrony przed wiatrem, cechą charakterystyczną INFINIUM™ jest jego znaczna oddychalność, która nadaje odzieży wyposażonej w INFINIUM™ ogromną wszechstronność. Oznacza to, że odzież ta zapewnia ochronę w szerokim zakresie środowisk i warunków.

W środowisku miejskim zapewnia to płynne przejście z chłodnego otoczenia na zewnątrz do ciepłego budynku biurowego lub pojazdu, bez konieczności szybkiego zrzucania warstwy, aby uniknąć przegrzania.

Co więcej, ta dynamiczna oddychalność zatrzyma ciepło w zimnych warunkach podczas odpoczynku, a następnie pozwoli szybko uciec, gdy temperatura wzrośnie lub podczas aktywności o większej wydajności. Dzięki temu temperatura jest regulowana, a ciało czuje się komfortowo i jest wolne od nadmiaru ciepła lub wilgoci.

Zapoznajcie się z poniższa galerią, w której znajdziecie trzy kroje kurtek, swego rodzaju koszulę, a także spodnie w kilku krojach. Dopełnieniem wydają się być bluzy, a także rękawice i czapki. Nowości HAVEN zgarniecie z ich sklepu online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: