- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylStreetwearOto kolekcja PrimaLoft od HAVEN na jesień i zimę 2019 roku

Oto kolekcja PrimaLoft od HAVEN na jesień i zimę 2019 roku

Kanadyjski sklep HAVEN, który produkuje również swoją własną odzież, nie zwalnia ani na sekundę. Dziś dla przykładu zapoznaje nas ze swoją najnowsza kolekcją PrimaLoft na tegoroczną jesień i zimę.

PrimaLoft jest wiodącym produktem w branży izolacji cieplnej i został pierwotnie opracowany na potrzeby armii amerykańskiej. Recyklowane włókna poliestrowe działają dokładnie tak, jak naturalny puch: dzięki strukturze z dużą ilością mikroszczelin, są w stanie zatrzymać w środku powietrze, które skutecznie izoluje nas od niekorzystnych warunków zewnętrznych. Dodatkową przewagą jest fakt, że dzięki odpowiedniej strukturze woda nie wsiąka w samą izolację.

Wiodącą pozycją w kolekcji jest kurtka Combat Jacket, która wzorowana jest na tej z kanadyjskiego wojska. Następnie mamy bomberkę Weapons oraz Liner Jacket, którą możemy nosić osobno lub jako dodatkowa warstwa cieplna pod inną kurtką. Dochodzą do tego polarowe spodnie z przeszyciami oraz Over Shirt utrzymany w podobnej stylistyce. Dopełnieniem kolekcji jest ocieplana gruba koszula wzorowana na koszuli roboczej. Każda z wymienionych pozycji występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i w militarnej zieleni, jedynie koszule mamy w czerwieni i szarości. Oczywiście wspomniana oferta wykorzystuje opisywaną wyżej izolację PrimaLoft.

Zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć prezentującą kolekcję HAVEN PrimaLoft i jeśli coś wpadnie w oko to udajcie się do ich sklepu online.

lookbook HAVEN PrimaLoft FW19 1 lookbook HAVEN PrimaLoft FW19 2 lookbook HAVEN PrimaLoft FW19 3 lookbook HAVEN PrimaLoft FW19 4 lookbook HAVEN PrimaLoft FW19 5 lookbook HAVEN PrimaLoft FW19 6 lookbook HAVEN PrimaLoft FW19 7 lookbook HAVEN PrimaLoft FW19 8 lookbook HAVEN PrimaLoft FW19 9 lookbook HAVEN PrimaLoft FW19 10

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: