- Reklama -NikeNike

HAVEN przedstawia kolekcję 'Prime’ bazującą na wysokiej jakości bawełnie

Kanadyjski sklep HAVEN, który od kilku dobrych lat produkuje również swoje własne kolekcje, przedstawia nową zestaw 'Prime’. W dalszej części wpisu znajdziecie zdjęcia z lookbooku.

Przy pracach nad najnowszą kolekcją projektanci sięgnęli do tkaniny, która jest wyjątkowo miękka, a jednocześnie strukturalna i luksusowa, a także wystarczająco wytrzymała do noszenia na co dzień. Po spróbowaniu różnych bawełnianych rozwiązań z całego świata, jedna z nich wyróżniała się spośród innych; rzadki rodzaj bawełny z Indii znany jako Suvin. Najdłuższe i najdelikatniejsze włókno bawełniane na świecie, bawełna Suvin, została stworzona w 1971 roku.

Mając tę specjalną tkaninę jako podstawę, postanowili zaprojektować t-shirty i bluzy, które mają być zarówno kultowe, jak i innowacyjne. Niezbyt luźne i niezbyt smukłe. Stworzyli krój, który pasuje na każdą okazję. Otrzymujemy zatem wystarczającą ilość miejsca w ramionach i tułowiu, aby czuć się komfortowo i bez ograniczeń, nie wyglądając przy tym niechlujnie.

Na sklepowych półkach pojawiają się bluzy z kapturem, longsleeve’y, zwykłe bluzy oraz t-shirty. Każda z pozycji jest osiągalna w czterech kolorach – białym, czarnym, a także granatowym i w zgniłej militarnej zieleni.

Nowości z kolekcji HAVEN „Prime” szukajcie w ich sklepie online. Zanim się tam wybierzecie to sprawdźcie poniższą galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: