- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearHaven przedstawia lookbook z nową kolekcją Season 1

Haven przedstawia lookbook z nową kolekcją Season 1

Kanadyjski sklep Haven przedstawia właśnie zestaw fotografii tworzących lookbook z najnowszą kolekcją zatytułowaną Season 1. Całość utrzymana jest mocno w klimacie wojskowym co nie jest czymś obcym dla streetwearu. Sprawdź sam na załączonych poniżej zdjęciach jak im to wyszło.

Chłopaki z Haven zdecydowali się sięgnąć po jeden z bardziej ogranych, a zarazem podstawowych i pożądanych motywów. Mam tu na myśli wojskowe inspiracje. Widzimy tu chociażby kurtkę N-1 Deck, bomberkę MA-1 czy kurtkę M-51 Fishtail . Towarzyszą temu spodnie w kamuflażu BDU cargo pants. Oprócz tego w skłąd kolekcji wchodzą między innymi t-shirty, koszule flanelowe, a także bluzy z kapturem.

Edytorial Haven powstał w Toronto, a za zdjęcia odpowiadał Othello Grey. Natomiast zaprezentowanych ciuchów możecie szukać w ich sklepie online.

lookbook haven season 1-1 lookbook haven season 1-2 lookbook haven season 1-3 lookbook haven season 1-4 lookbook haven season 1-5 lookbook haven season 1-6 lookbook haven season 1-7 lookbook haven season 1-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: