- Reklama -NikeNike

HAVEN zapoznaje nas ze swoją kolekcją na pierwszą połowę tego roku

Na ekranach Waszych urządzeń pojawia się właśnie zestaw fotografii tworzących lookbook HAVEN z ich wiosenno letnią kolekcją.

Kanadyjski sklep serwuje nam zestaw propozycji o elastycznych zastosowaniach, które zapewnią nam komfort i ochronę. Ich najnowsza kolekcja charakteryzuje się dyskretną paletą barw inspirowaną zarówno środowiskiem naturalnym, jak i miejskim, aby stworzyć czystą i harmonijną garderobę. Co jest ważne to fakt, że w poszczególnych propozycjach wprowadzono pomysłowe detale i ergonomiczne kroje zapewniające nieskrępowane ruchy i codzienną praktyczność.

Teraz przejdźmy do konkretów. Chłopaki sięgają między innymi po GORE-TEX™ INFINIUM™, aby zapewnić całkowitą ochronę przed wiatrem, a jednocześnie serwując wodoodporność i wyjątkowo oddychalność. Wprowadzają go do dwóch różnych, ale uzupełniających się tkanin. Miękki poliestrowy polar zapewnia ciepło w przejściowych warunkach pogodowych, a lekki, rozciągliwy ripstop nylon sprawdza się w każdych warunkach.

Wprowadzono również ulepszone wersje koszulek i longsleeve’ów, a to dzięki zastosowaniu bawełny Suvin. Uzyskano tym samym całoroczną gramaturę i wyjątkowo miękki materiał.

Ze względu na wzrost temperatury w miesiącach letnich stworzono również kilka lekkich ubrań o doskonałej oddychalności i właściwościach odprowadzania wilgoci, nie tracąc przy tym swojej struktury. W tym celu sięgnięto po tkaninę COOLMAX®.

Na nadchodzący sezon wprowadzono także Tropical Wool z japońskiej firmy Solotex®. Dzięki połączeniu technicznych przędz poliestrowych z najwyższej jakości czesaną wełną, ta ultralekka tkanina jest odporna na zagniecenia, szybkoschnąca i oddychająca dzięki eleganckiemu układaniu i ponadczasowemu wyglądowi tradycyjnej wełnianej tkaniny.

Pierwszy drop wiosenno letniej kolekcji HAVEN odbędzie się już 7 kwietnia w ich sklepach stacjonarnych oraz online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: