- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

HAVEN w kolaboracji z Loro Piana wydaje kolekcję „Storm System”

Kanadyjski butik HAVEN przez ostatnie tygodnie pracował przy jednym stole projektowym z włoską firmą Loro Piana. Ich wspólne działania przynoszą specjalną kolekcję „Storm System”, z którą zapoznacie się poprzez ten wpis.

W skład kolekcji wchodzi zaledwie kilka pozycji. Na sklepowych półkach znalazły się spodnie Solo Pants, czapka z daszkiem Field Cap oraz bucket hat – Field Hat. Jednak najważniejszym elementem całego przedsięwzięcia jest oczywiście kurtka Chamber Parka. Wszystkie składowe są kolorystycznie do siebie zbliżone i bazują na bardzo ciemnym odcieniu szarości.

Ich wspólnie zaprojektowany zestaw wykonany jest z technologii Loro Piana Storm System® 3L – zaawansowanego systemu 3-warstwowego materiału, który jest osadzony w naturalnych włóknach, a jednocześnie ma właściwości wodoodporne, oddychające i wiatroszczelne, które często są synonimem materiałów technicznych, takich jak GORE-TEX PRO.

Złożona z trójwarstwowej struktury, warstwa zewnętrzna jest wykonana z najwyższej jakości włoskiej wełny Capolovaro, która znajduje się na wodoodpornej i wiatroszczelnej membranie, aby zapewnić użytkownikowi ciepło i suchość. Dla wygody materiał jest podszyty dżersejem z mikrofibry, który zapewnia miękkość i miękkość w dotyku.

Kolekcja HAVEN x Loro Piana „Strom System” zaprezentowana poprzez poniższą galerię jest już dostępna w ich sklepie online. Radzimy się spieszyć, ponieważ poszczególne rozmiary już się wyprzedały.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: