- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearZapoznaj się ze wspólną kolekcją Haven x Mountain Research

Zapoznaj się ze wspólną kolekcją Haven x Mountain Research

Poprzez ten wpis zapoznamy Was bliżej z efektami przedsięwzięcia stworzonego na linii Haven x Mountain Research. Zerknijcie na fotografie z edytorialu, które umieszczamy pod tym tekstem.

Postacią odpowiedzialną na projekty był jeden z najciekawszych umysłów japońskiej mody – Setsumasa Kobayashi. Twórca i projektant w Mountain Research przez ostatnie 25 lat działał na streetwearowej scenie Tokio po cichu i w spokoju. W tym czasie Kobayashi uruchomił firmę General Research w 1994 roku by następnie zmienić w 2006 roku jej nazwę na Mountain Research i skupić się na użytkowym sprzęcie outdoorowym.

Japoński projektant rozwija swoją koncepcję „Anarchy In The Mountain” nie tylko poprzez własne kolekcje, ale również poprzez poniższą kolaborację. Kobayashi na potrzeby tego projektu wkomponował literę H (Haven) w logo Mountain Research „Anarcho”.

Świeża kolekcja skomponowana jest z sześciu pojedynczych elementów. Łączy ona akcesoria, a także rzeczy podstawowe i odzież wierzchnią w jeden spójny zestaw. Każda propozycja została potraktowana tylko i wyłącznie kolorem czarnym. Zabieg ten nie przeszkadza w tym by wywrzeć wrażenie tylko dzięki użyteczności poszczególnych elementów kolekcji.

Prezentowany pakiet nowości został wykonany w całości w Japonii i koncentruje się na jednej z najbardziej kultowych sylwetek: kurtce z kamizelką. Ten wyjątkowy element oferuje dużo miejsca do przechowywania, z siedmioma naszywanymi kieszeniami na piersi oraz z zapięciami na rzepy oraz suwak.

Kolejną propozycją są spodnie Phisherman Trousers, które mają odpinane nogawki, dzięki czemu w ciepłe dni możemy zamienić je w szroty. Obok tego w kolekcji znajdziemy jeszcze bluzę z kapturem, t-shirt, a także chustę oraz pluszową zabawkę.

Zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć i szykujcie się na premierę kolekcji Haven x Mountain Research, która przypada na 2 kwietnia. Kupicie ją w ich sklepie online.

lookbook Haven x Mountain Research ss20 0 lookbook Haven x Mountain Research ss20 1 lookbook Haven x Mountain Research ss20 2 lookbook Haven x Mountain Research ss20 3 lookbook Haven x Mountain Research ss20 4 lookbook Haven x Mountain Research ss20 5 lookbook Haven x Mountain Research ss20 6 lookbook Haven x Mountain Research ss20 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: