- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearW nowym lookbooku ekipa Helas gania się z ochroną po centrum handlowym

W nowym lookbooku ekipa Helas gania się z ochroną po centrum handlowym

Tym wpisem zaglądamy do paryskiej marki Helas, a to dlatego, że w sieci pojawił się ich najnowszy lookbook z nowościami na sezon wiosenny bieżącego roku.

Brand, za startem którego stoją skaterzy Lucas Puig, Stephen Khou oraz Clement Brunel, zadecydował że sesja zdjęciowa do prezentowanego poniżej katalogu odbędzie się w centrum handlowym, co trzeba przyznać nie jest czymś oczywistym i często widywanym. W tym sezonie trio chciało zabrać fanów marki w podróż pamięcią do czasów swojej młodości, emanujących beztroską postawą i nie martwieniem się o nic. To przesłanie znajduje odzwierciedlenie w lookbooku Maxime Verret i zachęca fanów francuskiej marki do „zepsucia społeczeństwa konsumenckiego, jego zasad i dominacji”. Podczas sesji modele mają problemy z ochroną, bawią się ekspozycją, rzucają papierem toaletowym czy korzystają ze sportowego sprzętu.

Pośród zaprezentowanych nowości znajdziemy charakterystyczne dla paryskiej marki motywy związane z parasolką. Wykorzystano je nie tylko na t-shirtach z zabawnymi grafikami, ale także na różnego typu bluzach. Towarzyszą temu koszule, lekkie kurtki oraz komplety dresowe z rozpinanymi bluzami. Rzecz jasna w nowej kolekcji nie braknie świeżych projektów czapek z daszkiem. Sporo miejsca poświęcono na wkomponowanie w kolekcję propozycji pokrytych wzorem kamuflażu.

Zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć i przyjrzyjcie się dokładniej nowościom Helas na nadchodzące tygodnie. Jeśli bylibyście zainteresowani zakupem to zapraszamy do ich sklepu online.

lookbook helas sp20 1 lookbook helas sp20 2 lookbook helas sp20 3 lookbook helas sp20 4 lookbook helas sp20 5 lookbook helas sp20 6 lookbook helas sp20 7 lookbook helas sp20 8 lookbook helas sp20 9 lookbook helas sp20 10 lookbook helas sp20 11 lookbook helas sp20 12 lookbook helas sp20 13 lookbook helas sp20 14 lookbook helas sp20 15 lookbook helas sp20 16 lookbook helas sp20 17 lookbook helas sp20 18 lookbook helas sp20 19 lookbook helas sp20 20 lookbook helas sp20 21 lookbook helas sp20 22 lookbook helas sp20 23 lookbook helas sp20 24 lookbook helas sp20 25

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: