- Reklama -NikeNike

Helas prezentuje swoją wiosenną kolekcję utrzymaną w stylu lat 90-tych

Francuska marka Helas powraca do nas, by zaprezentować swoją kolekcję na wiosnę bieżącego roku. Podobnie jak to było przy poprzednich sezonach, tak i teraz projektanci czerpią inspirację z estetyki lat 90-tych.

Marka, która mocno porusza się po okolicach skateboardingu, raz jeszcze serwuje nam lookbook ze swobodnym klimatem uchwyconym na paryskich ulicach. Zdjęcia są surowe i dzięki temu bardziej autentyczne. Zatem po co zmieniać przepis, który od tylu lat się sprawdza.

Na potrzeby nadchodzących kilku tygodni, ekipa z Francji serwuje nam zestaw lekkich kurtek, bluz z kapturem, jak również bezrękawników i kardiganów. Co ciekawe, na niektórych z wymienionych propozycji zobaczymy wariacje na temat logotypów Roland Garros czy Organizacji Narodów Zjednoczonych. Dochodzą do tego koszule, spodnie oraz szorty na cieplejsze dni wiosny. Nie braknie również czapek z daszkiem czy buckethatów.

Nowości z wiosennej kolekcji francuskiej marki Helas, które zobaczycie na poniższych fotografiach, możecie z czasem szukać w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: