- Reklama -NikeNike

Duet Heron Preston x Calvin Klein przedstawia swoją drugą wspólną kolekcję

Kilka tygodni temu mogliście się zapoznać z efektami pierwszej kolaboracji na linii Heron Preston x Calvin Klein. Jak się teraz okazuje, wspomniana dwójka polubiła się na tyle mocno, że swoją przyjaźń cementują kolejną wspólną kolekcją.

Po sześciu miesiącach pełnienia funkcji konsultanta kreatywnego, Preston powraca z drugą kolekcją dla Calvina Kleina, tym razem mocno nawiązując do streetwearu i szlifując ideę tego, co najważniejsze.

Przesadzona prostota i oversizowe sylwetki zostają dopieszczone charakterystycznymi dla Herona pomarańczowymi akcentami. Widzimy tu między innymi proste dresowe spodnie, ciepłe thermale, t-shirty oraz bluzy, jak również wytrzymałe spodnie i kurtki. Rzecz jasna nie braknie bielizny i podstawowych propozycji codziennego użytku.

„W przypadku kolekcji jesiennej chodziło o wprowadzenie nowych materiałów i ponadczasowych elementów, które są interesujące” – powiedział Preston na kolekcji. „Myśleliśmy o tym, jak Calvin Klein ma się pojawić w świecie w nowoczesny sposób. To, co najbardziej podoba mi się w sezonie 2, to wszechstronność każdego elementu i różne opcje stylizacji dzięki możliwości układania ich w wielowarstwowe stylizacje.”

Opisywane nowości z drugiego sezonu współpracy Heron Preston x Calvin Klein będą do zgarnięcia z ich oficjalnego sklepu online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: