- Reklama -NikeNike

Hiroshi Fujiwara ponownie łączy siły z Loro Piana. Oto ich najnowsza kolekcja

Legenda streetwearowej sceny Hiroshi Fujiwara ponownie łączy siły Loro Piana. Ich debiutancka kolekcja pojawiła się na jesień zeszłego roku, a na tegoroczną wiosnę wspomniana dwójka zaprojektowała kolekcję, z którą zapoznacie się poprzez poniżej dołączone fotografie.

Korzystając z luksusowych tkanin i nienagannego wykonania Loro Piana, Fujiwara tym razem stara się przesuwać granice, łącząc ze sobą kształty nietypowe dla włoskiej marki.

Pozycjami, które od razu rzucają się w oczy są dzianin, które wykonano z mieszanek jedwabiu i bawełny. Dodatkowo ozdobiono je zygzakowatymi paskami rozciągającymi się na tułowiu i rękawach we wzór przypominający falę. Kolejną ciekawostką wydają się być dresy, które wykonano z Tasmanian Super 150’S Wool zwykle używanej w ich garniturach.

Linię T-shirtów zdobi symbol wikunii Loro Piany, stworzony przez artystę Rei Imai. Natomiast akcesoria obejmują takie pozycje jak sandały, paski i dużą torbę „LP Delivery” inspirowaną kuferkiem używanym przez sprzedawców Loro Piana od lat 70-tych do 90-tych do przenoszenia próbek tkanin.

Paleta barw, którą wykorzystano w kolekcji obejmuje charakterystyczne dla japońskiego designera kolory: biel, czerń i granat. Wszystkie te kolory możecie kojarzyć z kolaboracji chociażby z Jordan Brand.

Wspólna kolekcja Hiroshi Fujiwara x Loro Piana będzie dostępna wyłącznie na ich stronie internetowej już od 6 kwietnia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: