- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

HUF sięga do archiwów Marvela, aby stworzyć kolekcję inspirowaną latami ’90

Za sprawą współpracy na linii HUF x Marvel, przenosimy się prosto do lat ’90. Przed Wami kolekcja, która zapewnia tą nostalgiczną podróż.

Dzięki ich sztuce, opowiadaniu historii i surowym przedstawieniom życia w mieście, Marvel w latach ’90 był nietykalny. Kalifornijski brand połączył z nimi siły, aby przywrócić najbardziej kultowe postacie tamtych czasów w nowej kolekcji, zawierającej cała tą oryginalną chropowatość, detale i postawę.

Oferta składa się z szerokiej gamy odzieży i akcesoriów, które prezentują niektóre z najbardziej pamiętnych dzieł Marvela. W oczy rzuca się odzież robocza z kurtką Ghost Rider oraz spodniami malarskimi. Obok tego zauważycie z pewnością footballową koszulkę Venom, jak również koszulę X-MEN. Pozostała część kolekcji została utrzymana w stylistyce vintage, z odpowiednimi dla niej wypraniami, przebarwieniami i przetarciami.

Dopełnieniem kolekcji są limitowane edycje decków Spider-Man Variant, które będą dostępne w wielokolorowych i czarno-złotych edycjach.

Teraz zapewne chciałbyś wiedzieć kiedy opisywana kolekcja HUF x Marvel trafi do sklepów? No to szykuj swoje fundusze na 29 kwietnia, a nowości zgarniesz u wybranych detalistów oraz na stronie internetowej streetwearowego brandu.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: