Jeden z lepszych streetwearowych brandów I Love Ugly ruszył właśnie z kwietniowym lookbookiem, który promuje najnowszą kolekcję o nazwie Between The Blues. Nie bez powodu mówimy, że to marka, która zawsze trzyma wysoki, wyznaczony przy poprzednich dropach poziom.

Tutaj znajdziemy bardzo ciekawe spodnie, dostępne w kilku wariantach graficznych. Naszym faworytem są te, wyposażone w odcień kamuflażu oraz w motyw graficzny, który kojarzy nam się z rozpryskiem farby. Do tego dochodzą bluzy – zarówno crewnecki, jak i hoodie. Nie zabraknie koszulek, koszul z długim rękawem a nawet marynarek. Uzupełnieniem stawki są kurtki oraz jeansowa katana.

Po więcej informacji udajcie się na oficjalną stronę internetową I Love Ugly.

i-love-ugly-between-the-blues-2 i-love-ugly-between-the-blues-3 i-love-ugly-between-the-blues-4 i-love-ugly-between-the-blues-5 i-love-ugly-between-the-blues-6 i-love-ugly-between-the-blues-7 i-love-ugly-between-the-blues-8 i-love-ugly-between-the-blues-9 i-love-ugly-between-the-blues-10 i-love-ugly-between-the-blues-11 i-love-ugly-between-the-blues-12 i-love-ugly-between-the-blues-13

Reklama
air jordan