- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersLookbook Intruz (Wiosna / Lato 2015)

Lookbook Intruz (Wiosna / Lato 2015)

W niedzielny wieczór odpalamy konkretną bombę, bowiem jedna z najlepszych polskich firm streetwearowych Intruz, startuje właśnie z promocją najnowszej kolekcji, która przeznaczona jest na wiosnę i lato tego roku! Co najważniejsze, do całości dorzucono bardzo solidny lookbook w postaci zdjęć, autorstwa Pawła Dziurzyńskiego. Plener osadzono w słonecznej Barcelonie.

Natomiast skupiając się już na asortymencie to jak wiadomo marka ta przyzwyczaiła nas do wysokiego poziomu. Od razu uprzedzamy, nie ma powodów do obaw, bowiem jak zwykle jest wysoko.Znajdziemy tutaj takie ciuchy jak bluzy, które możemy podzielić na hoodie i crewnecki. Do tego dochodzi szeroki wachlarz koszulek a oprócz standardowych ciuchów, Intruz postawił jeszcze na jeansową katanę i czapkę typu Trucker. To co oczywiście od razu rzuca się w oczy, to charakterystyczne dla tego brandu surowe grafiki i stonowane kolory jak biel, czerń czy odcień szarości.

Więcej informacji ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej Intruz, gdzie można nabyć poniższe produkty!

mlvta mlvta2 mlvta3 mlvta4 mlvta5 mlvta6 mlvta7 mlvta8 mlvta9 mlvta11 mlvta12 mlvta13 mlvta14 mlvta15 mlvta16 mlvta17 mlvta18 mlvta19 mlvta20

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: