- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaLookbook JanSport x Diamond Supply Co. (Lato 2017)

Lookbook JanSport x Diamond Supply Co. (Lato 2017)

Dawno nie zajmowaliśmy się plecakami, ale skoro rok szkolny i akademicki już za rogiem to wrzucamy Wam najnowszy lookbook kolaboracyjnego projektu na linii JanSport x Diamond Supply Co.

Streetwearowa i skateboardowa marka Diamond Supply Co. została zaproszona przez producenta toreb i plecaków firmę JanSport do stworzenia całkiem nowej wspólnej kolekcji. Efektem ich działań są nowe plecaki z napisami i wzorami, a także toby podręczne do których możecie podczepić swoją deskę. We wspomnianych plecakach znalazło się również miejsce na laptopa. Na koniec dorzucają jeszcze męskie torebki na dokumenty czy telefon.

Widoczne tu plecaki Jansport x Diamond Supply Co. powinny być dostępne w tych dwóch sklepach: JanSport oraz Zumiez.

Lookbook JanSport x Diamond Supply Co (Lato 2017)-1 Lookbook JanSport x Diamond Supply Co (Lato 2017)-2 Lookbook JanSport x Diamond Supply Co (Lato 2017)-3 Lookbook JanSport x Diamond Supply Co (Lato 2017)-4 Lookbook JanSport x Diamond Supply Co (Lato 2017)-5 Lookbook JanSport x Diamond Supply Co (Lato 2017)-6 Lookbook JanSport x Diamond Supply Co (Lato 2017)-7 Lookbook JanSport x Diamond Supply Co (Lato 2017)-8 Lookbook JanSport x Diamond Supply Co (Lato 2017)-9 Lookbook JanSport x Diamond Supply Co (Lato 2017)-10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: