- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Oto najnowsza kampania Jil Sander+ z ich jesienno zimową kolekcją

Jil Sander+ to linia do codziennego użytku, bardziej praktyczna i funkcjonalna, którą prowadzą Lucię i Luke Meier pod parasolem marki Jil Sander. Dziś zapoznamy Was ze zdjęciami z najnowszej kampanii promocyjnej, która zapowiada ich jesienno zimową kolekcję.

Wspomniani wcześniej projektanci podczas swojej pracy skupiali się nad stworzeniem propozycji niezbędnych do przebywania na zewnątrz i chroniących nas przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi obecnego sezonu. By podkreślić dramaturgię zimniejszej połowy roku, sesja zdjęciowa odbyła się w północno-wschodnim regionie Islandii, a więc w najtrudniejszych warunkach w kraju.

Świeża kolekcja ubrań jest utrzymana w minimalistycznej formule, podobnie jak reszta propozycji tej luksusowej marki. Pośród nowości znajdziemy pechowe kurtki i płaszcze, ciepłe dzianinowe rozwiązania, polary, grube koszule oraz szaliki i czapki. Zatem ubierzecie się od stóp po samą głowę, więc niskie temperatury nie powinny być Wam straszne.

Nowości z jesienno zimowej kolekcji Jil Sander+ szukajcie w ich sklepie online. Zanim się tam wybierzecie to sprawdźcie poniższą galerię zdjęć.

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: