- Reklama -NikeNike

JJJJound wydaje kolaboracyjne buty Salomon XT-Wings 2

Po pierwszych przeciekach i zdjęciach butów Salomon XT-Wings 2, kanadyjskie studio JJJJound przedstawia oficjalne zdjęcia, lookbook oraz przekazuje informacje o ich premierze.

XT-Wings 2 to jedna z mniej rozpoznawalnych sylwetek w ofercie Salomon Sportstyle — nie może pochwalić się tak wielką popularnością modeli, jak XT-6 czy ACS Pro Advanced. Najprawdopodobniej przedstawiana kolaboracja może być początkiem wielu innych projektów, ale o tym dowiemy się za jakiś czas.

Pierwotnie wprowadzony na rynek w 2011 roku jako wysokowydajny but do biegania przełajowego z masywną podeszwą środkową (ta sama wersja, która była używana w oryginalnym modelu XT-4) i efektowną cholewką, model XT-Wings 2 został odchudzony i przedstawiony w znacznie bardziej subtelnej cholewce.

Efektem współpracy jest biaława syntetyczna cholewka, uzupełniona białawą tekstylną wyściółką. Podeszwa zewnętrzna z gumy w kolorze lapis blue dodaje odrobinę koloru projektowi, a biały system sznurowania Quicklace™ zapewnia pewne dopasowanie.

Logo JJJJound na boku wraz z białawym nylonowym językiem i wkładką z logo dopełniają wyrafinowany projekt wspomnianej dwójki.

Premiera butów JJJJound x Salomon XT-Wings 2 odbędzie się już 1 czerwca poprzez ich sklep internetowy.Do tego czasu zapoznajcie się z dołączonymi zdjęciami.

JJJJound x Salomon XT-Wings 2 1 JJJJound x Salomon XT-Wings 2 2 JJJJound x Salomon XT-Wings 2 3 JJJJound x Salomon XT-Wings 2 4 JJJJound x Salomon XT-Wings 2 5 JJJJound x Salomon XT-Wings 2 6 JJJJound x Salomon XT-Wings 2 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: