- Reklama -NikeNike

Joe Freshgoods i New Balance prezentują kolekcję „Inside Voices”

Duet Joe Freshgoods x New Balance prezentuje wspólnie zaprojektowaną kolekcję odzieży „Inside Voices”. Wychodzi ona tuż obok ich kolaboracyjnych butów New Balance 9060.

Joe przy projektowaniu wspólnej kolekcji z bostońską firmą czerpał inspirację z „widoków, dźwięków i uczuć dorastania w domu Afroamerykanów

Zatem co otrzymujemy tym razem od wspomnianej wyżej dwójki? Elementem, który wychodzi tu przed szereg jest bezsprzecznie kurtka koledżówka. Pojawi się ona w jasnych pastelowych odcieniach i będzie przyozdobiona wielką litera J na lewej piersi i napisem „Forever Quietly Winning” na prawej piersi. Z kolei na plecach projekt zwieńczono zabawną grafiką, która przedstawia dwoje dzieci szepczących do siebie przy napisie „Inside Voices”.

Dopełnieniem kolekcji wydaje się być kurtka wzorowana na roboczą Dickies Eisenhower, a także przytulne zestawy dresowe i bluzy. Zresztą sami zerknijcie na dołączoną galerię zdjęć.

Premiera kolekcji odzieży Joe Freshgoods x New Balance ustawiona jest na 17 maja. Poszczególne pozycje powiniecie poprzez jego sklep internetowy.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: