- Reklama -NikeNike

UNIQLO x JW ANDERSON: oto długo oczekiwana kolekcja na sezon jesienno zimowy 2023 roku

Moda i styl to dziedziny, które zawsze czerpią inspirację z przeszłości, tworząc coś nowego i wyjątkowego. W tym duchu, UNIQLO i JW Anderson wprowadzają na rynek swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień/zima 2023. Ta kolaboracja obiecuje przekształcić tradycyjny brytyjski styl w coś, co świetnie odnajdzie się w dzisiejszym świecie mody ulicznej.

Projektant Jonathan Anderson zdecydowanie stawia na połączenie klasycznego angielskiego stylu z wpływami zaczerpniętymi z atmosfery klasycznych kampusów. Wynikiem tego połączenia są ubrania, które emanują współczesnością i nowoczesnym stylem ulicznym.

W kolekcji znajdziemy szerokie płaszcze z podwójnymi rzędami guzików, krótkie płaszcze wełniane z ozdobnymi guzikami w kształcie rogów byków oraz wyjątkowe kurtki z grubego, wzorzystego materiału. Nie zabrakło również dzianin z zabawnymi motywami zwierząt oraz akcesoriów, takich jak ciepłe skarpety HEATTECH i lekkie czapki z dzianiny Souffle Yarn.

Cieszmy się, że ta kolaboracja UNIQLO x JW ANDERSON będzie dostępna już od 3 listopada 2023 roku, zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych UNIQLO. Będzie to doskonała okazja do uzupełnienia swojej garderoby o minimalistyczne, stylowe i komfortowe ubrania.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: