- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Poznaj świeżą kolekcję UNIQLO x JW Anderson na nadchodzące tygodnie

Kolejna kolaboracja, która właśnie wpada na sklepowe półki, to współpraca na linii UNIQLO x JW Anderson. Ich współpraca obchodzi w tym sezonie piątą rocznicę, którą zwieńczono luksusową i szykowną elewacją.

Współpraca pomiędzy japońskim gigantem a irlandzkim projektantem Jonathanem Andersonem wystartowała na jesień w 2017 roku, i po dziś dzień każdy sezon rozgrzewa fanów na całym świecie.

Ich najnowsza kolekcja na sezon jesienno zimowy inspirowana jest brytyjskim modernizmem, stawia na funkcjonalność i racjonalność w wykorzystaniu materiałów. Kolory są mocne i typowo jesienne, a tkaniny czyste i luksusowe. Sylwetki serwowane przez wspomnianą dwójkę skupiają się na minimalizmie, tworząc garderobę, która jest ponadczasowa i typowo brytyjska.

Na sklepowych półkach zobaczycie odzież wierzchnią, dzianinowe propozycje, jak również koszule, bluzy i spodnie. Dopełnieniem wspólnej kolekcji są skarpety.

Nowości z kolekcji UNIQLO x JW Anderson szukajcie w ich sklepie online. Zanim się tam udacie to sprawdźcie poniższą galerię zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: