- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearLookbook Kangol (Wiosna / Lato 2015)

Lookbook Kangol (Wiosna / Lato 2015)

Narodzona w Anglii, ale wychowana na ulicach Nowego Jorku, marka Kangol wrzuciła właśnie do sieci swój świeży materiał promocyjny. Co ciekawe, dotyczy on już wiosenno-letniej kolekcji na 2015 rok.

Raczej nie ma sensu opisać tej firmy, bowiem każdy kto w przeszłości słuchał m.in. takich raperów jak LL Cool J, Slick Rick czy Run DMC, doskonale zna ten brand i wie na jakich elementach garderoby się skupia.

Nie będzie tutaj żadnego zaskoczenia. W akcji zobaczymy różnego rodzaju nakrycia głowy. Wybór jest naprawdę spory, także nikt nie może narzekać. Ponadto więcej informacji uzyskacie na oficjalnej stronie internetowej Kangol.

kangol-2015-spring-summer-bermuda-casual-collection-1 kangol-2015-spring-summer-bermuda-casual-collection-2 kangol-2015-spring-summer-bermuda-casual-collection-3 kangol-2015-spring-summer-bermuda-casual-collection-4 kangol-2015-spring-summer-bermuda-casual-collection-5 kangol-2015-spring-summer-bermuda-casual-collection-6 kangol-2015-spring-summer-bermuda-casual-collection-7 kangol-2015-spring-summer-bermuda-casual-collection-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: