- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

KAWS zaprojektował kolekcję dla The North Face

W tym tygodniu zaprezentowano limitowaną kolekcję powstałą na linii KAWS x The North Face. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy jej Wam nie przedstawili. Poniżej znajdziecie zestaw studyjnych fotografii prezentujących nadchodzące propozycje.

Nowojorski artysta Brian Donnelly, znany lepiej pod ksywą KAWS, gościł na łamach naszego magazynu już wielokrotnie. Zazwyczaj wpisy dotyczyły jego dzielności artystycznej lub kolaboracji ze sneakersowymi markami. Jednak dziś skupimy się na całkowicie nowym projekcie z marką TNF.

Zaprojektował on na nowo szeroką kolekcję odzieży, kurtek i akcesoriów wykorzystując przy tym przyciągające wzrok, abstrakcyjne wzory w żywej, rozbudowanej palecie kolorów.

„Zawsze podziwiałem kultowe modele The North Face – mam je w swojej zimowej garderobie od lat. Krój, szwy i detale ich kurtek doskonale pasują do sposobu, w jaki tworzę obrazy, więc potraktowałem ubrania z naszej wspólnej kolekcji jak czyste płótno. Z przyjemnością odkrywałem ich bogate archiwum kolorów i materiałów, tak jakbym odkrywał nowy zestaw farb” – mówi KAWS.

Pośród nowości dominuje odzież wierzchnia, pośród których najbardziej znane modele to klasyki jak Mountain Jacket oraz 1996 Retro Nuptse Jacket. Dochodzą do tego polary, bluzy z kapturem, longsleeve’y, t-shirty oraz spodnie, od puchowych po dresowe. Uzupełnieniem kolekcji są dodatki w postaci rękawic, czapek oraz kominiarek. Kropką nad i wydają się być małe torby.

Nowa kolekcja KAWS x The North Face będzie dostępna w ich sklepach firmowych, w sklepie online oraz u wybranych dystrybutorów już od 17 lutego.

- Reklama -SNIPESSNIPES