Minęły wieki od kiedy po raz ostatni pisaliśmy o brytyjskiej marce King Apparel, dlatego teraz wracamy z tym tematem i od razu mamy dla Was kolekcję na wiosnę i lato tego roku. Oczywiście do całości dorzucono, także lookbook w postaci zdjęć. Natomiast jak wygląda sytuacja z asortymentem? Spieszymy z odpowiedzią!

Ten najnowszy zestaw odzieżowy przede wszystkim składa się z bluz. Możemy podzielić je na klasyczne crewnecki czy hoodie, ale też te z kapturem, które wyposażone są m.in. w zamki umieszczone po bokach oraz przedłużany stan. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych i graficznych takich bluz. Do tego dochodzą koszulki, koszule z długim rękawem czy spodnie dresowe. Uzupełnieniem stawki są czapki z daszkiem. Warto również dodać, że oferta skierowana jest do miłośników prostszych rozwiązań, jak i tych bardziej nietuzinkowych.

Po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę internetową King Apparel.

lookbook-king-apparel-ss16-image-1 lookbook-king-apparel-ss16-image-2 lookbook-king-apparel-ss16-image-3 lookbook-king-apparel-ss16-image-4 lookbook-king-apparel-ss16-image-6 lookbook-king-apparel-ss16-image-7 lookbook-king-apparel-ss16-image-8 lookbook-king-apparel-ss16-image-9 lookbook-king-apparel-ss16-image-10 lookbook-king-apparel-ss16-image-11 lookbook-king-apparel-ss16-image-12 lookbook-king-apparel-ss16-image-13 lookbook-king-apparel-ss16-image-15 lookbook-king-apparel-ss16-image-16

Reklama
air jordan