- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook King Apparel (Wiosna/Lato 2013)

Lookbook King Apparel (Wiosna/Lato 2013)

Mająca swoją siedzibę w Londynie, marka King Apparel rusza właśnie z promocją swojej najnowszej kolekcji, przeznaczonej na zbliżające się wiosenno-letnie miesiące. Ponadto, by móc lepiej zaprezentować poszczególne elementy garderoby, do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć.

Oczywiście na fotografiach uchwycono angielski klimat, a jeśli chodzi o asortyment to znajdziemy tutaj przede wszystkim takie ubrania jak różnego rodzaju bluzy, które głównie utrzymane są w stylu „crewneck”, ale jedna z nich dodatkowo wyposażona jest w ciekawą kieszonkę, umieszczoną w okolicy klatki piersiowej. Do tego dochodzą też nakrycia głowy – zarówno snapbacki, jak i 5-panelówki.

Co do wzorów, to raczej wszystkie trendy są uwzględnione. Nie mogło zabraknąć m.in. motywu kamuflażu. Więcej informacji należy szukać na oficjalnej stronie internetowej King Apparel.

King-Apparel-SS13-Lookbook-0 King-Apparel-SS13-Lookbook-1 King-Apparel-SS13-Lookbook-2 King-Apparel-SS13-Lookbook-3King-Apparel-SS13-Lookbook-4 King-Apparel-SS13-Lookbook-5 King-Apparel-SS13-Lookbook-6 King-Apparel-SS13-Lookbook-7King-Apparel-SS13-Lookbook-8 King-Apparel-SS13-Lookbook-9 King-Apparel-SS13-Lookbook-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: