- Reklama -NikeNike

KITH łączy siły z marką Columbią przy nowej kolekcji PFG

Kith odnawia współpracę z Columbia Sportswear, aby zaprezentować kolekcję Kith for Columbia PFG 2023 — szeroki asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów wędkarskich, które łączą funkcjonalność ze stylem.

Nowa kolekcja jest inspirowana przez Columbia PFG, wieloletnią linię sprzętu wędkarskiego Performance Fishing Gear, która zapewnia wędkarzom stylowy wygląd i ochronę od dziesięcioleci. Ten asortyment jest przeznaczony do użytku na zewnątrz, z oddychającymi, ochronnymi sylwetkami na wszystkie warunki połowów.

Wśród wyróżniających się elementów kolekcji znajdują się kamizelka Cool Creek™, kurtka Madison, a także spodnie na szelkach, longsleeve Terminal Deflector i bluza z zapięciem pod szyją.

Każdy element kolekcji został podkreślony przez sezonową paletę barw Kith — odcienie ziemi i naturalne barwy naśladujące środowisko wodne. Odcienie zieleni pasują do wodorostów i mchu, brązy przypominają skały i błoto, a błękity odzwierciedlają wodę i niebo.

Kolekcja jest uzupełniona różnorodnymi niezbędnymi akcesoriami wędkarskimi. Do tego dochodzą sandały, bezpalcowe rękawiczki i okulary stworzone wraz z marką Oakley.

Z całą kolekcją możecie zapoznać się nie tylko poprzez dołączone poniżej video, ale również rozbudowaną kolekcję zdjęć.

Premiera prezentowanej kolekcji Kith for Columbia PFG 2023 ustawiona jest na 7 kwietnia we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz w ich sklepie internetowym.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: