- Reklama -Air Jordan 11Air Jordan 11
Strona głównaStylMenswearKITH prezentuje kampanię z letnią kolekcją przy udziale aktora z serialu „Entourage”

KITH prezentuje kampanię z letnią kolekcją przy udziale aktora z serialu „Entourage”

Nowojorski butik i brand KITH otwiera swój sezon letni świeżym lookbookiem, który prezentuje propozycje na nadchodzące gorące dni.

W rolę modela wcielił się aktor Adrian Grenier, którego możecie kojarzyć z kultowego serialu „Entourage”. Za fotografie odpowiadał Adam Franzino, a z kolei Ronnie Fieg wziął się na stylizacje. Efekty ich pracy możecie podziwiać na dołączonych fotografiach.

Na zdjęciach ze Stahl House widzimy lekkie i dzianinowe materiały, z których wykonano szereg koszulek, polówek i szortów. Paleta barw, po której poruszali się projektanci obejmuje w głównej mierze biel, odcienie beżu oraz granaty i czernie. Obok tego mamy propozycje korzystające ze wzoru Paisley lub grafik przedstawiających kwiaty i rośliny.

W lookbooku możecie również zauważyć kilka ciekawych modeli butów ze stajni adidas Originals. Są to specjalne projekty niemieckiej marki stworzone oczywiście przez samego Fiega, założyciela i właściciela KITH. Każdy z wariantów utrzymany jest w jasnej i minimalistycznej estetyce.

Nowości z letniej kolekcji KITH będą osiągalne w ich sklepie online już w ciągu nadchodzących dni i tygodni. Do tego czasu zapoznajcie się z galerią zdjęć.

lookbook kith su21 1 lookbook kith su21 2 lookbook kith su21 3 lookbook kith su21 4 lookbook kith su21 5 lookbook kith su21 6 lookbook kith su21 7 lookbook kith su21 8 lookbook kith su21 9 lookbook kith su21 10 lookbook kith su21 11 lookbook kith su21 12 lookbook kith su21 13 lookbook kith su21 14 lookbook kith su21 15 lookbook kith su21 16 lookbook kith su21 17 lookbook kith su21 18

- Reklama -Air Jordan 1
- Reklama -Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: