- Reklama -NikeNike

Od słońca po las: Kith x Columbia 2024 wprowadza nowy wymiar outdoorowego stylu

Kith wznawia swoje partnerstwo z Columbia Sportswear, prezentując kolekcję na wiosnę 2024 roku – szeroki asortyment odzieży, akcesoriów i obuwia zaprojektowany z myślą o obozowaniu na świeżym powietrzu.

Odkryj energetyczną paletę kolorów przypominającą krajobraz campingowy – jasna żółć symboliczna dla słońca, czerwień dla ognisk i głębokie zielenie pasujące do lasu. Ta kolekcja równoważy styl z funkcjonalnością, łącząc design Kith z pakietem technologii Columbii.

Materiał wodoszczelny i oddychający Omni-Tech™ sprawia, że pozostajesz suchy i komfortowy nawet w deszczowych lub mokrych warunkach. Omni-Shield™ odpiera wodę i zapobiega plamom. Tkanina Omni-Wick™ została zaprojektowana, aby odprowadzać wilgoć z ciała, utrzymując cię suchym i komfortowym podczas aktywności fizycznej. Omni-Freeze™ ZERO Ice to najbardziej zaawansowana technologia chłodzenia aktywnego w branży z tkaniną chłodzącą aktywowaną dotykiem i wzorem aktywowanym potem – idealna na długie wyprawy campingowe w gorącą pogodę. Omni-Shade™ Sun Deflector to oddychająca ochrona przeciwsłoneczna, która blokuje szkodliwe promieniowanie UV za pomocą refleksyjnych kropek, odbijając promienie słoneczne, dzięki czemu czujesz się chłodniej i bezpieczniej na słońcu.

Nowości z kolekcji KITH x Columbia Sportswear szukaj w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: