- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

KITH prezentuje kolekcję zaprojektowaną wspólnie z marką Columbia

Po tym w ile projektów wchodzi KITH mogłoby się wydawać, ze Ronnie Fieg musi być na chodzie 24/7 by to wszystko ogarnąć. Dziś dla przykładu prezentujemy Wam ich najnowszą kolekcję stworzoną wraz z dobrze wszystkim znaną marką Columbia.

W dalszej części wpisu znajdziecie nie tylko urywki video z wypadu nowojorczyka wraz z grupą przyjaciół na pustynię, ale również serię fotografii tworzących lookbook z nadchodzącymi nowościami.

Inspiracją przy pracach nad kolekcją była pustynia Sonora. Zajmuje ona południowo-zachodnią część Arizony i południowo-wschodnią Kalifornii. Ze względu na dwusezonowy wzór opadów występuje na niej również więcej gatunków roślin niż na jakakolwiek innej pustyni na świecie. Ta równowaga piękna i ekstremum miała duży wpływ na projekt kolekcji. W przeciwieństwie do większości pustyń, Sonora jest wypełniona kolorowymi kwiatami w odcieniach różu, fioletu, żółci i czerwieni.

Po takim wstępie już zapewne domyślacie się dlaczego większość propozycji jest właśnie w tych kolorach, o których wspomnieliśmy powyżej. Na sklepowych półkach pojawią się rozmaite lekkie kurtki, rozpinane bluzy oraz funkcjonalne kamizelki. Dopasowano do nich zarówno szorty, jaki długie spodnie. Dopełnieniem tych zestawów są czapki, zarówno te z daszkiem, jak i te przydatne podczas upalnych dni na pustyni, które chronią nas dookoła głowy.

Prezentowane poniżej nowości z kolekcji KITH x Columbia będzie można zakupić z ich sklepu online już za chwilę. Drop został ustawiony na najbliższy piątek, to jest na 8 kwietnia.

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: