- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Kith tworzy wspólną kolekcję z marką Russell Athletic

Przy okazji celebrowania 10 lecia swojego biznesu, Ronnie Fieg odnawia stare znajomości, dzięki czemu już niedługo będziemy mogli zakupić wspólną kolekcję KITH x Russell Athletic.

W ich kolejnej wspólnej kolekcji znajdziemy aż trzydzieści różnych propozycji. Będą to w głównej mierze bluzy z kapturem, bluzy z rozpięciem pod szyją, jak również dopasowane do nich dresowe spodnie. Nie braknie również t-shirtów oraz longsleeve’ów utrzymanych w podobnej stylistyce co wcześniej wymienione pozycje. Dopełnieniem ich wspólnych działań jest komplet klapek i kapci, które można śmiało nosić w kilku różnych sytuacjach.

Każdy z elementów jesiennego zestawu został obrandowany logotypami obu marek. Natomiast paleta barw, po której poruszali się designerzy obejmuje wyblakłe odcienie fioletu, koloru niebieskiego, brązowego, jak również czerwonego czy szarego.

Zapoznajcie się zatem z poniższą galerią zdjęć. Jeśli coś Wam wpadnie w oko z kolekcji KITH x Russell Athletic to szykujcie się na premierę. Odbędzie się ona już 8 października w ich sklepie online.

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: