- Reklama -NikeNike

Oto lookbook z kolekcją KITH dla Wilson na tegoroczne lato

Kith ponownie współpracuje z marką Wilson, tworząc obszerną kolekcję tenisową dla mężczyzn i kobiet – nowoczesną reinterpretację bogatej tradycji tenisowej marki przepuszczoną przez pryzmat nowojorskiego brandu.

Ta ekskluzywna oferta obejmuje odzież na i poza kortem, sprzęt sportowy i akcesoria, zaprojektowane tak, aby idealnie wpasować się w sezon szczytowych zmagań na mączce. Paleta kolorystyczna wyróżnia się różnymi odcieniami czerwieni, bieli i niebieskiego, zainspirowanymi francuską scenerią, na której realizowana była kampania.

Mowa tu między innymi o kilku kurtkach, swetrach, a także sukienkach, które uzupełniają również techniczne ubrania na kort, takie jak bezszwowe polo, spodenki, koszulki i dopasowane spodenki kompresyjne.

Kolekcja obejmuje również akcesoria, w tym cztery rakiety tenisowe, piłki tenisowe, pokrowce na rakiety, skórzane torby, a także plecaki, nakrycia głowy i wiele innych.

Kolekcja Kith dla marki Wilson na lato 2023r. będzie miała wczesną premierę w czwartek, 8 czerwca w paryskim sklepie stacjonarnym marki. Globalna premiera nastąpi następnego dnia, w piątek, 9 czerwca, we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: