- Reklama -NikeNike

KITH i Wilson wypuszczają wspólną tenisową kolekcję

Przedstawiamy Wam dziś efekty współpracy pomiędzy nowojorską marką KITH i tenisowym brandem Wilson, a całość powstała przy udziale Hampton Racquet.

Wspomniany powyżej Hampton Racquet to jeden z najstarszych klubów tenisowych w okolicach Nowego Jorku. Ronnie Fieg, założyciel Kith, zaczął tam chodzić 3 lata temu i zaprzyjaźnił się z właścicielami, Johnem i Moniką Graham. Co ciekawe, wspomniane miejsce nie jest klubem członkowskim, co czyni go wyjątkową i niepowtarzalną przestrzenią.

Fieg po wydaniu pierwszej kolekcji z Wilsonem w 2021 roku wpadł na pomysł, aby współpracować z Hampton Racquet, aby stworzyć wciągające wrażenia dla wszystkich. W 2022 roku razem z Wilsonem zmienili nazwę klubu na Kith Hampton Racquet. Przeprojektowali cały miejsce, przejęli profesjonalny sklep, gdzie umieścili wszystkie produkty Kith for Wilson, i dodali miejsce z przekąskami Kith Treats. Co ciekawe, uruchomili go w 2022 roku, ale trzymali to w tajemnicy, aby miejscowi mogli najpierw doświadczyć tego na własne oczy.

Przy najnowszej wspólnej kolekcji, z która możecie się zapoznać poprzez poniższe zdjęcia, klub ponownie przejedzie aktualizację.

Co do premiery kolekcji KITH x Wilson, szykujcie się na drop w ich sklepie online w ciągu najbliższych kilku dni.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: