- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Lacoste przedstawia kolekcję „Off Grid” na drugą połowę roku

Lacoste zaprezentowało właśnie swoją świeżą kolekcję „Off Grid”, ale zrobiła to w dość specyficzny sposób, ale o tym poniżej. Nowości powstały na potrzeby nadchodzących miesięcy i na drugą połowę roku.

Francuski brand kierowany twórczo przez Louise Trotter stawia na inną formę prezentacji niż miało to miejsce dotychczas. Odstawiono na bok modowy wybieg i widownie, a poszczególne nowości zaprezentowano poprzez szereg lookbookowych fotografii. Co ciekawe, na zdjęciach widać pracowników i przyjaciół marki, którzy zrobili sobie zdjęcie w windzie w siedzibie marki.

Drugim ciekawym aspektem tej kolekcji jest fakt, że poszczególne propozycje powstały przy wykorzystaniu resztek produkcyjnych, tkanin i przędzy pozostałych z poprzednich kolekcji. Sięgnięto ponadto po elementy unikalne i pochodzące z recyklingu.

W asortymencie pojawią się różnego typu dresy, wygodne bluzy i spodnie, a także dzianiny. Na chłodniejsze dni zaprojektowano puchowe kurtki i płaszcze. Zresztą sami sprawdźcie poniższą galerię zdjęć i poznajcie bliżej nadchodzące nowości Lacoste z ich kolekcji „Off Grid”.

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: