- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylMenswearA$AP Nast i Evan Mock zostali zaproszeni przez Lacoste do wiosenno letniej...

A$AP Nast i Evan Mock zostali zaproszeni przez Lacoste do wiosenno letniej kampanii

Wychodzi na to, że nie tylko Calvin Klein zaprasza do swojej kampanii znane osobistości świata muzyki i pop kultury. Dziś zapoznacie się z efektami sesji zdjęciowej Lacoste z ich wiosenno letnią kolekcją. Wzięli w niej udział miedzy innymi A$AP Nast, Peggy Gou, Evan Mock i inni.

Cały ambaras polegał na bardzo ciekawym podejściu do sesji zdjęciowej, ponieważ każdy z ambasadorów został sfotografowany przez wybrany przez siebie kreatywny zespół w ich rodzinnych miastach. Dodatkowo w ich towarzystwie można było zobaczyć osoby z ich ekip i bliskiego otoczenia, krewnych i przyjaciół.

Ambasadorzy zaprezentowali własną personifikację logo krokodyla, celebrując klasyczną koszulkę polo Lacoste. Wspomniany krokodyl podróżował między Paryżem, Nowym Jorkiem, Berlinem, Los Angeles czy Londynem i został przedstawiony poprzez rozmaite perspektywy. Niezależnie od różnych punktów widzenia, wspólny mianownik krokodyla nadal podkreśla dziedzictwo marki, która wkracza w nowoczesność.

Zapoznajcie się zatem z poniższą galerią zdjęć, a nowych koszulek szukajcie w sklepach Lacoste oraz w ich sklepie online.

lookbook Lacoste ss21 1 lookbook Lacoste ss21 2 lookbook Lacoste ss21 3 lookbook Lacoste ss21 4 lookbook Lacoste ss21 5 lookbook Lacoste ss21 6

- Reklama -Air Jordan 5
- Reklama -Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: