- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Lazy Oaf – damska kolekcja (Wiosna/Lato 2013) | Video

Lookbook Lazy Oaf – damska kolekcja (Wiosna/Lato 2013) | Video

Brytyjska marka Lazy Oaf zaprezentowała właśnie w sieci swoją najnowszą kolekcję. Jest ona przeznaczona na ciepłe, wiosenno-letnie miesiące i nosi dość ciekawą nazwę I Like Dolphin’s, Rainbows and Shit. Jednak co najważniejsze, jest ona skierowana wyłącznie do płci pięknej. Ponadto, by jeszcze lepiej przedstawić poszczególne elementy garderoby, do całości dorzucono lookbook w postaci zdjęć i video – jego autorem jest Viktor Vauthier.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to znajdziemy tutaj takie ubrania jak różnego rodzaju koszulki, szorty, koszule z długim i krótkim rękawem. Do tego dochodzą leginsy, sukienki i czapki z daszkiem. Warto dodać, że motywem przewodnim tego zestawu odzieżowego są lata 90-te oraz kalifornijski klimat.

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Lazy Oaf.

[vimeo 64071165 630 450]

VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-2 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-3 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-4 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-5VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-6 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-7 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-9 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-11VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-12 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-13 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-14 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-15VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-16 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-17 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOKBOOK-18 VIKTOR VAUTHIER SUMMER-LOOK-BOOK-1-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: