- Reklama -NikeNike

Levi’s Made & Crafted zapoznaje nas ze swoimi nowościami

Linia Levi’s Made & Crafted, bazując na swoim bogatym dziedzictwie i zerkając w przyszłość, serwuje najnowszą kolekcję, która została stworzona na sezon wiosenny i letni bieżącego roku.

Na najnowsza kolekcję składa się zaledwie kilka pozycji, ale stworzonych w bardzo pomysłowy sposób. Czerpią one w dużym stopniu zarówno z odzieży sportowej w stylu vintage, jak i nowoczesnego wzornictwa.

Na męską kolekcję składają się Union Trucker o swobodnym kroju i jednolitej kolorystyce. Do tego dochodzą spodnie Levi’s 501 z geometrycznym wzorem oraz wersje bez charakterystycznych przeszyć na tylnych kieszeniach. Dopełnieniem jest czysta, klasyczna koszula dżinsowa w kolorze indygo.

Z kolei dla kobiet stworzono spodnie z szerokimi nogawkami, na których umieszczono szereg okrągłych łat. Można do tego dokupić katanę w podobnej stylistyce. Dopełnieniem jest dzianinowa kamizelka oraz jeansowa sukienka.

Paul O’Neill, dyrektor ds. projektowania Levi’s® Made & Crafted powiedział o premierze:

„Dzięki Levi’s Made & Crafted czerpiemy wskazówki z naszego dziedzictwa Levi’s® i wymyślamy je na nowo, aby stworzyć nowoczesny i świeży wygląd. Czerpiąc z klasycznej odzieży sportowej i nowoczesnych technik projektowych, dążymy do tego, aby te elementy były aktualne, a jednocześnie wytrzymały próbę czasu. Chcemy, aby ludzie nosili te ubrania za kilkadziesiąt lat.”

Wiosenno letnia kolekcja Levi’s Made & Crafted wpadnie na sklepowe półki już za kilka tygodni. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: