- Reklama -NikeNike

Levi’s Made&Crafted i ich świeża kolekcja „Denim Family”

Kilka dni temu mogliście się zapoznać z kolekcją „Project Survival” od Levi’s VIntage Clothing. Z kolei dziś na ekranach Waszych urządzeń widzicie lookbook od Levi’s Made&Crafted z ich świeżym zestawem „Denim Family”.

W bieżącym sezonie wiosenno-letnim firma przedstawia nowoczesną reinterpretację oryginalnej kolekcji Levi’s® Denim Family z lat 50-tych XX wieku. Wszystkie elementy inspirowane były odzieżą użytkową i tradycyjną odzieżą sportową. Co ciekawe, nie ma tu podziału na płeć. Chociaż kolekcja ma prostą strukturę, wykorzystuje odważne podejście do sylwetki. Luźny, szeroki dół nogawki i miękkie, drapowane topy na ramionach nadają całości sylwetkę w kształcie litery A.

Wszystkie elementy wykonane są z tej samej tkaniny dżinsowej, która ma bogaty i głęboki kolor indygo. Kolejną atrakcją jest tkanina chambray. To jeszcze lepszy materiał. Narodził się w sposób zrównoważony, przy użyciu 100% najwyższej jakości bawełny organicznej.

Pośród nowości Levi’s Made&Crafted znajdziemy szerokie spodnie oraz luźne szorty. Dochodzą do tego koszule robocze, ponczo i katany. To oczywiście jedynie ułamek tego, co pojawi się na przestrzeni nadchodzących tygodni.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: