Zapoznaj się ze wspólną kolekcją Levi’s Made & Crafted × White Mountaineering

lookbook Levis Made and Crafted × White Mountaineering fw20

Już niedługo na sklepowe półki wjedzie kolekcja, która powstała na dość nietypowym gruncie. Po dwóch stołu projektowego zasiedli przedstawiciele Levi’s Made & Crafted oraz White Mountaineering.

White Mountaineering to streetwearowy label inspirowany outdoorem z siedzibą w Tokio. Za jego start w 2006 roku odpowiadał Yosuke Aizawę. Brand znany jest z łączenia wymagań wydajnościowych branży outdoorowej z estetycznymi potrzebami świata mody. W swoich kolekcjach konsekwentnie wykorzystuje tkaniny techniczne, takie jak chociażby GORE-TEX, a także polar i sztruks.

Z kolei koncept Levi’s Made & Crafted jest linią premium marki Levi’s, której początki datuje się na 2009 rok. Linia dedykowana jest najbardziej wymagającym klientom, a jej produkty doprawione są odrobiną luźnej ekstrawagancji wyrażającej się w nieszablonowych detalach i elementach wykończenia.

Zatem połączenie tych dwóch obozów jest tym na czym powinna polegać prawdziwa kolaboracja. Połączenie dwóch całkiem odmiennych światów i zaprojektowanie czegoś na co nie mogła sobie w pojedynkę pozwolić żadna ze stron sprawia, że otrzymujemy niesamowity i unikalny zestaw propozycji.

Co znajdziemy pośród nowości? Przede wszystkim postawiono na odzież wierzchnią, która powinna się przydać na chłodniejsze jesienne tygodnie i na sezon zimowy. Mowa o parce Kinpu, a także technicznej kurtce Yake. Obok tego pojawią się dwie katany Aino i Kita oraz kurtka Gassan. Ponadto będziemy mogli zakupić spodnie bojówki Azuma oraz spodnie jeansowe 505 Rausu.

Zapoznajcie się z poniższą galerią zdjeć prezentującą kolekcję Levi’s Made & Crafted × White Mountaineering. Premiera kolekcji ustawiona jest na 4 września, więc pozostały tylko dni na uzbieranie odpowiednich funduszy.

lookbook Levis Made and Crafted × White Mountaineering fw20 1 lookbook Levis Made and Crafted × White Mountaineering fw20 2 lookbook Levis Made and Crafted × White Mountaineering fw20 3 lookbook Levis Made and Crafted × White Mountaineering fw20 4 lookbook Levis Made and Crafted × White Mountaineering fw20 5 lookbook Levis Made and Crafted × White Mountaineering fw20 6 lookbook Levis Made and Crafted × White Mountaineering fw20 7 lookbook Levis Made and Crafted × White Mountaineering fw20 8