- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Levi's Skateboarding (Jesień / Zima 2018)

Lookbook Levi’s Skateboarding (Jesień / Zima 2018)

Wracamy do jednej z bardziej przez nas lubianych marek – Levi’s Skateboarding. Wszystko to przez lookbook z ich jesienno zimową kolekcją na 2018 rok.

Amerykański brand wypuszcza kolekcję z absolutnymi podstawami, które sprawdzą się zarówno na desce jak i w normalnym codziennym użytkowaniu. Kolekcja obejmuje między innymi t-shirty, koszule w kratę i bluzy, również te z kapturem, które bawią się minimalnym brandingiem. W nowym dropie znajdziemy również przeprojektowane Levi’s 501 z dodatkowym wypchaniem, dzięki któremu są jeszcze bardziej wygodne i wytrzymałe.

W akompaniamencie dropu powstał również materiał video zatytułowany On Land, przy produkcji którego wzięła udział ekipa szwedzka firma Poetic Collective.

Z kolei nowości od Levi’s Skateboarding w Polsce kupicie z czasem między innymi w sklepie SH Store.

lookbook levis skateboarding fw18-1 lookbook levis skateboarding fw18-2 lookbook levis skateboarding fw18-3 lookbook levis skateboarding fw18-4 lookbook levis skateboarding fw18-5 lookbook levis skateboarding fw18-6 lookbook levis skateboarding fw18-7 lookbook levis skateboarding fw18-8 lookbook levis skateboarding fw18-9 lookbook levis skateboarding fw18-10 lookbook levis skateboarding fw18-11 lookbook levis skateboarding fw18-12 lookbook levis skateboarding fw18-13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: