- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylMenswearLevi's Vintage Clothing prezentuje w punkowym klimacie swoją jesienno zimową kolekcję na...

Levi’s Vintage Clothing prezentuje w punkowym klimacie swoją jesienno zimową kolekcję na 2020 rok

Levi’s Vintage Clothing odsłania wreszcie karty i ujawnia to co zaprojektowano na sezon jesienno zimowy bieżącego roku. Tym razem nowości pokazano w punkowym klimacie, a zdjęcia z ich katalogu znajdziecie oczywiście w dalszej części wpisu.

Na wstępie wyjaśnimy w wielkim skrócie czym jest LVC. Jest to program / linia, w której designerzy starają się odwzorować nie tylko kroje, ale również materiały i detale z danego okresu w historii amerykańskiej marki.

W dzisiejszym katalogu zobaczycie zatem nawiązania do punkowej kapeli z Louisville w Kentucky z połowy lat ’80. Jak mówi nota prasowa – Louisville rzadko pojawia się na muzycznej mapie, ale w latach 80-tych miała miejsce podziemna rewolucja na scenie punkowej. Zespoły takie jak No Fun utorowały drogę innym zespołom punkowym, w tym Squirrel Bait i Slint, i razem pomogły w ukształtowaniu sceny grunge we wczesnych latach 90-tych.

„Kapele miały wtedy klasyczny wygląd, obejmujący katany Trucker Jacket i spodnie Levi’s 501, a muzyka często zawierała elementy gotyckie, wszystko to wpłynęło na to, jak podszedłem do tej kolekcji. Scena w tym czasie była bardzo bezkompromisowa, ponieważ kapele tworzyły muzykę, która ich interesowała i nie mieli jakiegoś większego pragnienia komercyjnego sukcesu ani sławy. To właśnie ta autentyczność do mnie przemówiła” – wspomina Paul O’Neill, główny projektant Levi’s Vintage Clothing.

Trochę długi ten wstęp, chyba sami przyznacie. Wracamy jednak do głównego tematu, czyli odzieży Levi’s Vintage Clothing na nachodzące tygodnie.

Pośród nowości znajdziemy między innymi limitowaną katanę 557 Type III  Trucker Jacket z 1961, na której zaaplikowano filcowe nietoperze i księżyc. Dochodzą do tego sztruksowe katany z lat 70-tych w kolorze fioletowo-brązowym z rzadkimi detalami jak metka z małym 'e'. Pojawią się również spodnie Spike Pant z lat 60-tych w złotym denimie.

To były te bardziej specjalne i limitowane propozycje, ale oprócz tego będzie można kupić jeszcze T-shirty ozdobione nadrukami gałek ocznych i owadów, a także bluza z pajęczym motywem na przodzie. Paleta kolorów będzie obejmowała między innymi czernie, fiolety, kolor bordo i spalony pomarańcz.

Zatem zapoznajcie się na spokojnie z poniższym katalogiem, a nowości od Levi’s Vintage Clothing szukajcie w ich sklepie online.

lookbook Levis Vintage Clothing fw20 1 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 2 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 3 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 4 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 5 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 6 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 7 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 8 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 9 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 10 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 11 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 12 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 13 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 14 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 15 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 16 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 17 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 18 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 19 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 20 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 21 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 23 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 24 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 25 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 26 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 27 lookbook Levis Vintage Clothing fw20 28

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: