Levi’s Vintage Clothing przedstawia nową kolekcję The Shocking Truth

lookbook Levi's Vintage Clothing The Shocking Truth fw21

Po kilku miesiącach przerwy powracamy do świetnej linii Levi’s Vintage Clothing. Wszystko za sprawą nadchodzącej jesienno zimowej kolekcji, którą zatytułowano „The Shocking Truth”.

Projektanci pracując nad najnowszą kolekcją mocno inspirowali się plakatami i zapowiedziami amerykańskich filmów klasy B z lat ’50 i ’60.

„W tym sezonie chodzi o filmy celujące w nastolatków, które widzieliśmy w Hollywood w latach ’50 i ’60, oraz o tym, jak sprzedawały coś, co nie istniało. Filmy reklamowano je jako zwariowane i szalone, ale wcale nie były takie jak je opisywano. Wprawdzie plakaty były niesamowite, ale same filmy już nie. Dlatego zainspirowaliśmy się tylko plakatami — żywymi obrazami, jaskrawymi kolorami i grafikami — i stworzyliśmy kolekcję, jak gdyby Levi’s wyprodukował ich garderobę. Wszystko jest przesadzone i hiperrealne, jakby plakaty filmowe ożyły.” – mówi Paul O’Neill, dyrektor ds. projektowania odzieży vintage Levi’s.

Sama kolekcja opiera się na licznych kurtkach, spodniach, topach i dużej ilości jeansu. Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, kolekcja oferuje szereg graficznych dzianinowych bluzek, które zawierają odważne geometryczne wzory. Na wspomniane koszulki będziemy mogli narzucić katany, satynowe bamberki z kołnierzem Sherpa, a nawet kurtki ze wzorem w panterkę.

To oczywiście wycinek nowości, które zaleją półki w ciągu najbliższych tygodni. Zatem na bieżąco sprawdzajcie sklepy z Levi’s Vintage Clothing by nie przegapić propozycji dla siebie.

lookbook Levi’s Vintage Clothing The Shocking Truth fw21 3

lookbook Levi’s Vintage Clothing The Shocking Truth fw21 4

lookbook Levi’s Vintage Clothing The Shocking Truth fw21 9

lookbook Levi’s Vintage Clothing The Shocking Truth fw21 10

lookbook Levi’s Vintage Clothing The Shocking Truth fw21 11

lookbook Levi’s Vintage Clothing The Shocking Truth fw21 12

lookbook Levi’s Vintage Clothing The Shocking Truth fw21 13