Druga kolekcja Levi’s x McLaren łączy wyrafinowaną estetykę motorsportu z klasycznym denimem, tworząc stylowy zestaw dla fanów wyścigów i mody ulicznej.
Na pierwszy plan wysuwa się Track Trucker – bomberka z kontrastowymi panelami i wyszywanym logo McLaren, idealna dla miłośników nowoczesnych, sportowych akcentów. Uzupełnia ją klasyczny model spodni Levi’s 501® w wersji Sports Jeans, gdzie dodano haft i gumowaną naszywkę inspirowaną wyścigową tabliczką znamionową. Kobiecy Speed Trucker w czerni oferuje elegancki dwurzędowy kołnierz i boczne panele, nadając całości współczesnego, ale subtelnego charakteru.
Kolekcję uzupełniają wyraziste propozycje, jak pomarańczowy Second Skin z połyskującym wykończeniem oraz t-shirty z grafikami, które celebrują historię McLaren Racing. Całość wieńczy satynowa bandana z motywem McLaren F1 – esencja stylu, który Levi’s® wnosi w świat motorsportu.
Kolekcja Levi’s x McLaren będzie dostępna globalnie już od 17 października w ich sklepie online.