- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Lost In The World (Wiosna/Lato 2013)

Lookbook Lost In The World (Wiosna/Lato 2013)

Belgijski brand Lost In The World zaprezentował właśnie swoją najnowszą kolekcję, która przeznaczona jest na cieplejsze, wiosenno-letnie miesiące oraz nosi nazwę Forgive Us For Being Lost. Ponadto, do całości dorzucono jeszcze lookbook w postaci zdjęć, dzięki czemu możemy dokładnie sprawdzić co przyszykowała dla nas ta marka.

Jeśli chodzi o asortyment to opiera się on tylko na jednym elemencie garderoby, a mianowicie na koszulkach. Dostępnych jest tutaj kilka wzorów i wariantów kolorystycznych, a co najważniejsze, te t-shirty skierowane są zarówno do mężczyzn, jak i kobiet.

Natomiast, gdzie możecie dostać produkty tej firmy? Przede wszystkim sprawdźcie oficjalną stronę internetową Lost In The World – opcja kupna będzie możliwa już na początku maja.

lost-in-the-world-springsummer-2013-collection-lookbook-1 lost-in-the-world-springsummer-2013-collection-lookbook-2 lost-in-the-world-springsummer-2013-collection-lookbook-3 lost-in-the-world-springsummer-2013-collection-lookbook-5 lost-in-the-world-springsummer-2013-collection-lookbook-6lost-in-the-world-springsummer-2013-collection-lookbook-7 lost-in-the-world-springsummer-2013-collection-lookbook-8 lost-in-the-world-springsummer-2013-collection-lookbook-9 lost-in-the-world-springsummer-2013-collection-lookbook-10

via swagsyndicate

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: